| elenaakexua415 a întrebat:

As dori sa particip la balul bobocilor, dar nu am deloc idei pentru concursul de talente..nu vreau ceva gen cantat, scena de teatru sau dansat. vreau ceva mai special, aveti niste idei?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ne intreba pe noi, ca nu te cunoastem si nu avem habar ce talente ai tu!
Intreba-ti parintii, fratii, prietenii, dar nu pe noi, ca noi chiar nu avem idee cine sti si ce faci.
Tu ce talent ai?
In ce esti foarte buna, ca sa poti impresiona juriul?

| dullcat a răspuns:

Poate pictura rapida? Tu ar trebui sa stii ce talente ai.Succes.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai ce poți mai special? sa scoți flăcări pe gura?
Cu un dans fain i-ai înnebunit pe toți.
De obicei lucrurile cele mai simple sunt și cele mai spectaculoasewinking