| Darkmoonight a întrebat:

As dori si eu cateva povesti de dragoste triste. Puteti sa o scrieti aici sau sa-mi dati un site.
P. S pot fi si in engleza.
Thank you!

2 răspunsuri:
| brutus123 a răspuns:

Penumbra...Cauta si pe net ca mie mi-e lene

| ninadenisa a răspuns:

Era odata o fata oarba. si s-a izolat de toti si toate. nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea. -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul. -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea. La ceva timp, pentru fata a aparut o pereche de ochi donati a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb.Nu ma pot casatori cu un orb- a spus fata si s-a intors sa plece. Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : sa ai grija de ochii mei te rog"