| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu niste urari de anul nou pentru persoana iubita.
Nu ceva sofisticat, ceva frumos si care sa ajunga la suflet.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BoomBoomPow a răspuns:

La mulţi ani cu sănătate. Domnul să vă dea de toate. Poate un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc.

sau

În zorii noului an, aştept cu nerăbdare zilele ce vor urma pentru că ştiu că le voi petrece pe toate alături de tine! Un An Nou Fericit!

Mentionez ca sunt de pe net. Dar poate te-am ajutat... mai caut si daca mai gasesc ceva dragut iti scriuwinking

2 răspunsuri:
| BoomBoomPow a răspuns:

Vechi e Anul ce-a trecut, nou este anul ce vine. Noi sunt visele noastre. Noi sunt dorintele nostre. Dar caldurosul meu te iubesc este pentru totdeauna! Un An Nou cum ai visat!

- Frumusetea iernii cu albul fulgilor de nea presarati peste gandurile noastre, cu dulcele ecoul al colindelor, cu imaginea in suflet a celor dragi, ne va uni si mai mult in Nou An! Te iubesc!