| Rihanna18 a întrebat:

As dori si eu niste urari de anul nou pentru persoana iubita. Nu ceva sofisticat, ceva frumos si care sa ajunga la suflet.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ElenaIsabella02 a răspuns:

Fie ca anul 2014 sa-l aduca pe Domnul in casele voastre cu o punga plina cu notoc, o valiza cu zambete si o servieta cu sanatate.

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Cea mai buna urare e aceea mai scurta si la obiect, pe mine ma enerveaza cand primesc povesti despre Mos Craciun intr'un SMS!
Poti sa scrii acolo asa: Fie ca 2014 sa va aduca fericire, sanatate, sa va umple sufletul de impliniri si voie buna. La Multi Ani!

| BreeTPU a răspuns:

Poate iti place ceva de aici http://www.bree.ro/mesaje/anul-nou.php

| andreipavel20 a răspuns:

E CUMPANA DINTRE ANI! Sa privim inapoi cu iertare, inainte cu speranta, in jos cu intelegere, si in sus cu recunostinta! Sarbatoarea Craciunului sa va deschida poarta spre un An Nou plin de bucurii si impliniri! La multi ani!