| johnnytheboss a întrebat:

As dori si eu sa stiu o modalitate mai eficienta de a imi promova blogul in mediul online.

Răspuns Câştigător
| sebi1dinei a răspuns:

Stii?
Si eu am un blog si mi-am dat seama ca pentru al promova am nevoie de postari cat mai interesante(depinde si de categorie), blogul trebuie sa srate bine si sa fie ordonat dar la fel de importanta este cooperarea cu alti blogeri, de exemplu la profilul tau TPU poti adauga si un site favorit unde poti pune linkul blogului tau.
Poti intra pe alte bloguri si posta comentarii iar spatiul website iti adaugi linkul bogului, astfel devii cunoscut.
Daca ai o pagina de facebook poti posta titlurile ultimelor postari de pe blog(doar titlurile)astfel iti vor accesa blogul pentru a citii in continuare.
Iti doresc succes si iti las linkul blogului meu http://soloeusebiu.wordpress.com/

1 răspuns:
| johnnytheboss explică:

Am aruncat o privire peste blogul tau, chiar imi place, tu ai ales o varianta mult mai cizelata in care sa explici unele lucruri. eu am vorbit mai pentru prostime daca intelegi ce vreau sa zic;))

Iti las si eu blogul meu in caz ca iti faci odata putin timp sa te uiti:)
http://locuri-spectaculoase.blogspot.ro/