| PiticBaa a întrebat:

As dori si eu statusuri noii\vechii daca doritii

3 răspunsuri:
| Kiim a răspuns:

Urăsc când trebuie să raspund : " NIMIC! ", când de fapt aş vrea să spun atâtea.

Sunt eu cea care te consola! Cea de care nu ascultai, cea pe care o sunai de fiecare dată când plângeai seara!

Și o vezi cum zâmbește, cât este de fericită. Este atât de conștientă cât de mult este iubită! :X

Când ieși fără ea, nu te controlează, nu te sună, Tu știi că te iubește, dar nu vrea să ți.o spună.happy

Am o singură prietenă pe care mă pot baza. Căci ştiu că dacă voi cădea ea îmi va ţine pernawinking.

Pot să spun că-s norocoasă că te am. Ai apărut atunci când nici nu mă aşteptam :-x.

Ce le tot pasă pe cine iubesc, cu cine vorbesc? De ce îmi spun cum să trăiesc? E treaba mea cum mă îmbrac şi doar a mea cum mă dezbrac, cu cine, cum, unde şi câtwinking

Vreau să mă întorc în trecut dar nu pot, să repar greşeli făcute ce acum mă ţin pe loc!

Sunt lucruri banale care te fac să zâmbești și să ajungi fără să vrei să le iubești!

Am avut ocazia de a mă juca cu oricine și totuși am ales să te iubesc pe tine!

Un băiat îşi face iubita geloasă cu alte fete. Un gentleman face alte fete geloase cu iubita lui.

Te face să te schimbi, apoi îți spune că numai ești persoana de care s-a îndrăgostit!

Atunci când vezi că toate au căzut pe capul tău. Ridică capul sus! se poate şi mai răuwinking

Şi mereu îi rănim pe cei care într-adevăr ţin la noi şi chiar ne vor binele straight face

Chiar dacă fac multe prostii şi spun multe porcării, să ştii că. Tot ce e mai bun în sufletul meu. Se leagă de tinebatting eyelashes!

Am sa trec şi peste asta, ce va fi, va fi. Am să strig iar 'Asta-i viaţa' e şi mâine o ziwinking.

Sunt geloasă, dar toţi oamenii care iubesc sunt geloşi big grin

De ce mi-e dor de ochii tăi? De ce mi-e dor de gura ta? Tu nici măcar nu ai ştiut să preţuieşti iubirea mea oh go on.

Şi da am defecte! Dar el tot mă iubeştebatting eyelashes!

Eu ţi-am spus mereu bârfa e o artă. lumea încearcă să ne despartă oh go on.

Băieți ca tine găsesc peste tot, poți să pleci mă doare`n cot, hai bye bye... rămai cu bine vezi că întreabă curvele de tine!

Prin tine trăiesc, deci nu încerca să mă judeci, că ai uitat să mă înveți cum să fiu tare dacă pleci!

Nebunia înseamnă să faci același lucru în mod repetat și să te aștepți să obții alt rezultat!

| deea009 a răspuns:

• E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
• daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin
• Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
• Intr-o zi se intalnesc DRAGOSTEA si PRIETENIA, DRAGOSTEA intreaba PRIETENIA: Daca eu plec. Tu ce rost mai ai? PRIETENIA: Ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima.
• Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!
• Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit ..acum ca am crescut, am realizat ca asa este!
• Femeile sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru handicapati.
• Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
• A sosit sfarsitul lumii? Nu te panica! Vino in Romania! Suntem cu 50 de ani in urma!
• In acest moment 8 600 de oameni se gandesc la sex, 5 400 au facut-o deja, 3 200 urmeaza sa o faca, numai unu sta si se holbeaza la statusuri
• Buna, sunt un virus romanesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt in stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat.
Sper ca te-am ajutat>big grin

| CatalinaElla a răspuns:

Uite asta este un site dragut de statusuri :D : http://www.statusuri.ro/statusuri-haioase-funny.html, sper sa iti placa :)