| Anniiaa a întrebat:

Ceva statusuri mai noii? Fundiţă.:*.

Răspuns Câştigător
| deid a răspuns:

De ce ai gene sălbatice când ochii îți sunt atât de blânzi?

Aveai un zâmbet dulce duulce rău de tot! :-x

Toți îmi f*teți creierii frate. Oricum aș încerca să fiu, tot se găsește ceva să nu vă convină la mine. Mă piș pe voi! Poate așa vă conving să vă convină.;]

Să lupți săptămâni întregi să îți colorezi o bucățică de viață,

Și să vezi după cum vine cineva doar ca să toarne decolorant peste ea...și s-o iei de la capăt. straight face

E doar una din tona de copii care cred că știu tot...De care sunt satulă și nu-i mai suport.

Nu stii nimic despre mine! Taci dracului din gura si numai comenta!

Cum o să îți meargă depinde doar de tine. Gandește pozitiv, și-o să vezi că totul va fi bine!;]

ViSEZ- în permanență, asta-mi place. Uneori e singurul lucru pe care-l mai pot face.

A fost mai greu...Au fost și momente când ai renunțat la luptă. Fumai... Băgai alcool până picai în cap. Băgai și după

Stai pe pat. Tu și laptopu', ca să zicem așa... Uite și poza aia...Stăteai cu berea'n bot și nu prea iți păsa.

Shh. A venit randul meu sa vorbesc. Tu taci si asculta!

Zambesc atunci cand am eu chef! Nu cand vrei tu.

Da` du-te-n morții tăi, holbează-te la altcineva. Nu mai fi fana mea, dragă, că nu-s vedetă de cinema.

Vrei să mă controlezi? Controlează-ți mintea in beepu` meuu! Incă nu ai invățat că nu pot fi controlată? raised eyebrows Sunt cine vreau să fiu și FAC CE VREAU
.

Ai lăsat-o sa plece. Da` n-ai văzut că în privire avea foc? S-a schimbat, babyyy. Acum nu te mai vrea deloc.;;]

Sunt iar confuza. 1000 de ganduri ma apasa. Dar trec peste, lasa!

Foile mă ințeleg.Majoritatea oamenilor, nu.

Orice greșeală se plătește...Cum am plătit și eu pentru fiecare...

Îmi dau seama că imi iubesc viața, deși e banală, chiar dură...

O doză de cafea și o ciocolată mă fac întotdeauna să imi revin.

`Să iau partea pozitivă "Mă bucur că eşti bine! ", sau partea negativă "M-am obişnuit fără tine!~?

Ai o întrebare? Da. Poţi să taci! :]

We can be better... LOVE is the answer.

Let's never stop falling in love!
It's all that I wanted but now i'm living without :]
Pune-te şi-n cur şi-n cap.Că eu tot pe el îl plac! :X

Aşa-s toţi băieţii.Dar el, e pur şi simplu el! :X

Aude ce vrea, înţelege numai ce-i convine, oftică- te că nu o doare de tine!

Nu m-ai pierdut atunci.Dar m-ai pierdut acum!happy

Băă! Eu îl iubesc.Restu nu vă priveşte. :]

Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu sufletului : e inocenta, dementa, dulce când vrea şi ar fi putut fi doar a ta!

Sunt aia de care ţi-a zis măta să te fereşti!winking

In ce hal ne certam, sincer, ai zice ca e arta.Dar cat de dulce ne-mpacam, parca ne-am mai dori o cearta. smug

N-avem secrete, ca astea dor.Dar visam impreuna la viitor!

Nu ma joc, in joc sunt sentimente!

Ochii care nu se vad se uita.Dar ce se intampla cand se revad?

Vreau o stare tristă măcar odată pe luna să-nvăţ să apreciez atunci când am o stare bună.

Sa fii ce vrei tu sa fii.Nu ce vor altii.
Nu sunt perfectã. Am extrem de multe defecte. Dar nu am obligat pe nimeni sã mã accepte.

E o dragoste adevarata, nu o piesa de teatru!

Fiecare se iubeste in felul lui.

Traiesc o poveste si visul e culoare!

Profita de fiecare clipa! :* Ca in fiecare paradis exista cate o ispita! love struck

Face pe copila :-s. Dar de fapt ascunde ganduri ucigase! devil

Lumea nu ne sufera.Da stie sa ne pupe in cur.

Nu poti zbura, fara ajutoru cuiva! day dreaming

Dacă pentru un moment ai crezut că o vei distruge. uite-o după puţin timp; zâmbeşte şi e dulcee smug

Maine voi fi bine, mult mai bine decat azi, azi … e doar azi…

Ceva ne leaga si nu permite nimanui sa ne desparta!

Iubirile cele mai mari sunt tocmai cele de care te îndoiesti mai mult
!
E prea devreme sa stai suparat, esti prea tanar sa plangi. Iubeste, atat timp cat esti iubit.

You could, you should, but you don`t...

Ai uitat sa ma inveti cum sa fiu tare daca pleci! sad

E imposibil sa eviti inevitabilul. Daca trebuie sa se intample, se va intampla indiferent ce ai face tu.

Chiar daca nu primesc fundita, sper ca iti plac kiss!

1 răspuns: