| supraX8 a întrebat:

As dori si eu un sfat sunt cu o fata de aproape 2 ani.am aflat de curind ca are pe altul, ea spune ca nu are ca a iesit doar de citeva ori si ma iubeste pe mine, intre noi au fost multe lucuri frumoase o iubesc si acum nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Fii barbat ...se vede din descriere ca este fara caracter (din moment ce neaga si nu it-i spune in fata ca s-a terminat inseamna ca are alte interese in ce te priveste, nu iubirea).
Eu sa fiu in locul tau as trece peste toate amintirile si i-as da cu flit, sa se duca la ala pentru ca nu o sa o tina mult laughing
Femei sunt destule, ai sa o uiti si peste un timp vei spune ...ba dar prost eram pe timpul ala, parca aveam o perdea pe ochi!
Una peste alta se vede clar ca nu te iubeste si urmareste altceva si o asemenea persoana nu merita decat cel mult o aventura de o noapte!

8 răspunsuri:
| myre a răspuns:

Sincer...gaseste-ti pe altcineva. daca te iubea nu iesea cu nimeni!

| supraX8 explică:

Au fost prea multe intre noi doi ca sa cred ca nu ma iubeste, dar nu inteleg de ce a facut-o si inca cu cine cu cineva mai jos de nivelul meu.

| supraX8 explică:

O Iubesc nespus de mult da nu-i pot ierta faptul acesta...

| Spiike a răspuns:

Prindeo cu ala si ia-l la bateie... dupa care o smotocesti si pe aia laughing

| supraX8 explică:

O da asta e o idee big grinbig grin cit tine de ea nu-mi place sa dau intr-o persoana de sex feminin

greece12
| greece12 a răspuns:

Poate a vrut sa incerce si altceva, poate a intervenit monotonia in relatia voastra... Discuta cu ea, fa-o sa inteleaga ce ar pierde daca nu ar fi cu tine ci cu celalalt si incearca sa o recastigi de partea ta.Doi ani nu e o gluma, inseamna ca are sentimente pentru tine.Adu-ti aminte cum erai cu ea atunci cand s-a indragostit de tine si fii iar acea persoana.Fa-o sa rada, fa-i surprize, bucur-o si celalalt va disparea ca un vis urat! Lupta pentru dragostea ta! Bafta!

| supraX8 explică:

Da asa o sa fac o sa dau cu picioru in ea din cite am aflat a avut si relatii cu el si o sa ma razbun rau de tot

| supraX8 explică:

Am aflat acum sigur ca sa kulkat cu acelalt, ea are 17 ani si el 23 mii greata si sa ma gindesc, ma roaga sa o iert ma imploara dar nu o mai cred deloc.ce sa fac?