| Kiddadx a întrebat:

Heeeii TPU! As dori un sfat... In urma cu 4 luni am aflat ca un tip ma place. Cand am aflat am fost foarte surprinsa, si am inceput sa simt si eu ceva pentru el. Am tot iesit afara, ne plimbam, se comporta foarte frumos cu mine, ne-am si sarutat >:" Intr-o zi m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna, si bineinteles am accepta. In continuare el se comporta foarte frumos cu mine, ma facea sa ma simt cea mai iubita fata. Ma alinta, mergeam impreuna aproape oriunde, imi cerea sfaturi etc. a fost o relatie ABSOLUT SUUUUBERBAA! Pana cand, intr-o zi, a zis ca vrea sa ne despartim straight face Am fost foarte suparata in zilele acele, tinand cont ca am stat impreuna 2 luni. L-am intrebat daca mai tine la mine, el mi-a spus ca DA, si poate o sa ne impacam. De atunci eu tot sper. In continuare suntem prieteni, se comporta frumos cu mine, dar nu stiu. As vrea un sfat in privinta asta. [ a luptat pentru mine, si m-a iubit extrem de mult love struck a fost o relatie ca in povesti ] El il iubesc foarte mult inca, si tin la el. Doar as vrea spuneti si voi niste pareri... Multumeesc! Daca mai doriti sa puneti intrebari, o sa va raspund.

5 răspunsuri:
| STEFANXxX a răspuns:

Bine.Eu deci vreau sa-ti zic ca cazuri de astea exista peste tot la oricine.Eu tot fac asa chestie.Am o fata pe care tot o iubesc inca,dar suntem doar prieteni, pentru ca eu deja am prietena si apoi daca ma voi desparti de ea ma voi intoarce la cealalta, dar ca sa nu sa se supere prea tare i-am zis urmatoarele."Hey baby nu te ingrijora baieti sunt enorm de multi, iar daca voi vrea sa ma intorc la tine te voi saruta din toata dragostea, chiar daca ai sa ai pe altcineva.Asculta Ioana, nu te prea ingrijora de el, tu doar gaseste pe altcineva, sau fii libera, dar nu te disperawinking

| RAY a răspuns:

Ati facut sex?

profil =blog

| neutrino a răspuns:

El cand a vrut, atunci te-a facut"prietena" lui. Atunci cand nu a mai vrut, te-a dat la o parte ca pe un... obiect. Tu ce rol ai avut in aceasta relatie? De mobilier? Nu-mi spune de iubire ca inca nici macar nu stii ce este...

| alinascumpica a răspuns:

Ar trebui sa iti gasesti altul, cu siguranta s-a despartit de tine pentru ca ii ilace de o alta fata, crede-ma am trecut prin asta, am fost cu un baiat 4 luni pe urma ne-am despartit apoi ne-am impacat iarasi si tot asa de vreo 3 ori...dar apoi i-am spus ca mai bine ramanem doar prieteni...si chiar ma bucur ca am facut acel lucru pentru ca acum sant cu un baiat si avem un an si ceva de cand santem impreuna.happy:*

| BogdanNNNNN a răspuns:

Gasesteti altul! Nu se despartea el de tine fara sa isi gaseasca alta.