| Adoniss96 a întrebat:

Buna TPU.As dori sa imi dati un sfat in legatura cu ce ar trebui sa fac. Iubesc o fata si aceea fata ma iubeste la fel dar nu vrea sa fie cu mine si nu stiu de ce. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Incearca sa porti o discutie deschisa cu ea, din care sa aflii motivul pentru care ea nu vrea sa fie cu tine.nu stiu sa iti dau eu un motiv. poate sunt parintii,prietenele, timiditatea...thinking vorbeste si tu cu ea si daca nu vrea sa iti zica incearca sa apelezi la prietenele ei, care sigur iti vor spune.bafta!winking

4 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Nu renunta! lupta pentru ea! asa a facut si iubitul meu, prima data i-am zis ca nu vreau sa fiu cu el, ca nu vreau o relatie si el tot a stat dupa mine si acum suntem impreuna de jumatate de an si ne merge bine happy. Cum sa te iubeasca si sa o iubesti daca nici macar nu aveti vreo relatie thinking

| crazy4you a răspuns:

Fetelor le place sinceritatea... daca stii ca te place sigur poti sa o intrebi... sau daca nu esti genu mai cu tupeu te poti gandi ca poate nu vrea un iubit pe moment

| Adoniss96 explică:

Va multumesc

| bmwcristina a răspuns:

Intreabo...de ce nu vrea sa fie cu tine daca te iubeste...si sa fity singuri cand o intrebihappysi cred ca iti va zice adevaru