| Samariteanul a întrebat:

As putea face rost de cartea"Despre toate pe scurt" de Bill Braison(nu sunt sigur daca se scrie asa) in format electronic pe gratis? De anul trecut am incercat sa dau de ea, dar de 2 ori n-am mai gasit-o pe net, iar o data ma ramas fara bani...Ma poate ajuta careva?

1 răspuns:
| DumitruS a răspuns:

Pe gratis adica prin piraterie? Vezi ca e redusa pe libris: http://bit.ly/2qMldEg.

Daca e prea mult pentru tine, incearca grupurile de carti de pe Facebook, anticariate, site-uri ca olx sau okazii.