| Monyyyyy a întrebat:

As putea sa iau 4 restante in sesiunea de restante la Politehnica? Cum sa învăț mai bine?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te inchizi in casa si inveti cate 10-12 ore pe zi, inclusiv sambata si duminica.

| aXy99 a răspuns:

Daca unii pot promova 7 examene intr-o sesiune, tu de ce n-ai putea sa iei 4?

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu am luat si 3 intr-o singura zi laughing
Poti da cate restante vrei, ai voie, dar numai daca faci tu fata

| 1Marinn1111 a răspuns:

Sa înveți mai bine insemna sa te pui pe invatat, sa ti împarți timpul, faci rezumatul la ceea ce ai de invatat si iti faci un program de ex azi de la 10 la 11: 30 citesc pentru o materie, de la 2 la 3 la alta si seara la alta. ALTA solutie nu e