| CokoStar a întrebat:

As putea sa-mi vand telefonul la fier vechi?

Răspuns Câştigător
| Buburuzzza a răspuns:

Ai putea... dar nu iei bani multi max. 2milioane la un telefon banal si max 5 milioane la un telefon cat de cat...

3 răspunsuri:
| BadBoyCristy a răspuns:

Eu zic ca mai bine te distrezi cu el spargandu-llaughinglaughing.

| christinebubu a răspuns:

Mai mult ca sigur poti insa nu iti vei lua banii pe care ii poti lua de la un gsm sau un prieten.Inca ceva, kilogramul de fier e in jur de 70-80 bani, nu cred ca ti-ar conveni, si nu prea am vazut telefoane de fier>In cel mai rau caz sa ti-l cumpere municitorul de acolobig grin

| ingrid16 a răspuns:

Nu