| dumbass_7741 a întrebat:

Am linie de telegraf din cupru si vreau s-o vand la fier vechi dar nu o cumpara. Ce as putea sa fac din ea sa nu o recunoasca.

4 răspunsuri:
| DaNNN a răspuns:

Presupun ca nu esti adult.
Roaga pe cineva mai in varsta decat tine sa se duca, cu ea.
Pun pariu ca o vor luat.

Sper ca te-am ajutat.

| blogman a răspuns:

Ai grija ca, cuprul e de cateva ori mai valoros decat fierul si asa cum se zicea mai jos daca are camasa de plastic nu o sa o ia nimeni fa cumva sa o dai jos (arsul nu e o solutie ca o sa faci un fum si un miros de o sa inebunesti pe toata lumea).

| blackcat99 a răspuns:

Pai arde-o ca sa se topeasca plasticul de pe ea, baga cuprul (cu grija, sa nu te frigi) in apa, si dupa ce se raceste incearca sa il vinzi.

| dumbass_7741 explică:

E fara izolatie si e 1 singur fir gros dar zice ca e furata si nu o poate lua am spus sa-mi dati idei sa fac de exemplu gard sau ceva de genu.