| InnoCentUu a întrebat:

As putea sa scriu o carte cu poeziile pe care le am pe acest blog?
http://andr3irob3rt.blogspot.ro
Astept pareri...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| secrets a răspuns:

Salut! Din punctul meu de vedere ai foarte mult talent si da, cred a ar fi in regula sa faci o carte. Si eu scriu poezii (am si publicate in revista scolii care e cea mai buna din tara) dar eu sunt ceva mai sadica - Bacovia, cred ca il stii, este pe gustul meu. Apreciez muzicalitatea poeziilor si structura lor - eu prefer sa pun accent pe mesaj mai mult.
Oricum, indiferent daca vei scrie aceasta carte (te incurajez sa faci asta) nu te opri din scris. Nu sunt multi cei cu darul poeziei.^-^

| InnoCentUu explică (pentru secrets):

Multumesc mult pentru raspuns!
As vrea sa stiu daca ai un blog sau ceva anume unde le publici...as vrea sa le citesc.

| secrets a răspuns (pentru InnoCentUu):

Asta e destul de complicat. Nu am pentru ca nu am avut curajul sa fac unul - inca ma mai gandesc la asta. Am alte doua bloguri, de fotografie si ceva mai complicat in engleza (http://lifeofafuturemangaka.blogspot.ro)
As vrea sa te intreb daca nu ti-a fost frica ca cand ti-ai facut blogul sa nu ti le ia cineva, daca intelegi ce vreau sa zic.

| InnoCentUu explică (pentru secrets):

Ba da....insa am prietenii care stiu asta, si cat timp voi fi aici, am fiecare poezie in parte, cu fiecare citat si data in care a fost scris.
Tot la acelasi motiv ma gandesc si atunci cand ma gandesc la faptul sa scriu o carte cu ele.

| secrets a răspuns (pentru InnoCentUu):

Uite, daca inca te mai intereseaza, mi-ai facut si al treilea blog si am postat cateva poezii, (bineinteles ca nu am ajuns inca la zi cu ele - sunt mai vechi) si voi posta cate doua pe saptamana.Asa ca daca vrei sa le citesti, aici ai adresa : http://thegothicmetalfeather.blogspot.ro
Astept sa-ti aud parerea:)

6 răspunsuri:
| farsoareaehheee a răspuns:

Sunt interesante ai putea sa scrii o carte, cum ti ai facut blogul imi poti spune?