| JustMeCata a întrebat:

As putea șterge un ID la yahoo messenger și dacă da cum?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie doar sa intri pe https://edit.yahoo.com/config/delete_user te loghezi pe contul respectiv, intruduci codul de securitate, si apasa pe ''Terminate this account''. Din momentul in care ai dat click pe Yes, nu o sa te mai poti loga pe acel cont, iar stergerea propriu zisa va avea loc in aproximativ 3 luni.
Bafta!

2 răspunsuri:
| elizabeth a răspuns:

Ele nu se sterg.dar pui o parola gresita de mai multe ori si il dai gata.nu mai functioneaza.