| scump3tea a întrebat:

As vrea filmele de genul:Cel mai cool baiat din liceu se indragosteste de o tocilara sau o saraca.Ca in a walk to remember.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu stiu...dar A walk to remember e preferatu' meu love struck hai sa iti zic niste filme de dragoste pe atat de buna ca A walk... : Love me if you dare, The Switch, Leap year, The bounty hunter, The ugly truth etc :X sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Jandi a răspuns:

Iti pot recomanda unul in care cel mai popular baiat se indragosteste de o fata saraca...doar ca e serial:Boy over flower(viki.net)