| greenapple a întrebat:

As vrea mai multe rasunsuri daca se poate pentru intrebarea http://www.tpu.ro/......folositor/
Am nevoie urgenta!
Va rog sa ma ajutati!:D

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai cred ca ti-l pot da, chiar aici. Te poti costuma in vrajitoare, sirena, printesa, fantome, stafii, mumii, etc. Daca te costumezi in vrajitoare iti trebuie mov spre negru, daca te costumezi in sirena albastru spre verde, cand te costumezi in printesa roz sper alb etc.

| alexutza1 a răspuns:

Depinde mult de personalitatea ta!
uite o idee:machiaj inspaimantator... ex:rani pe fata, pe maini...parul tapat iar costumul o rochita-pijama alba happy