| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

As vrea mult sa stiu cum pot sa fac ca un anume nr de telefon din cartela mea sa nu ma mai poata suna? sper ca ati inteles big grin
funda+voturi+mersi anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| Chrys_5055 a răspuns:

Sau,daca nu ai Samsung, poti da redirectionare apel catre alt numar.Gasesti la setari.:*

2 răspunsuri:
| Frozen a răspuns:

Daca ai un telefon Samsung poti rezolva problema, bagand numarul care te suna sau pe care nu vrei sa te mai sune in lista de respingere

| adelayda a răspuns:

Pai dai optiuni pe nr acela si selectezi adauga lista refuzare si salvarehappy