| zizi000 a întrebat:

As vrea niste diete de slabit rapid. Stie cineva?:*

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Slabesti daca renunti la dulciuri si fainoase si faci putina miscare, am slabit asa 15 kg in 3 luni.Eu zic ca a meritat.Mult succes :*!

| mmeee79 a răspuns:

Cel mai mult ajuta sa nu mananci seara!
daca poti sa te abtii dupa 6 sa nu mai mananci.pff.ar fi jumatate din "dieta".abdomene.incepe cu mai putine, dupa aceea tot mai multe...sari coarda, fa exercitii cu picioarele (ridica'le si coboara'le -in sus spre burtica, si apoi le cobori)...stai intr-o dunga si ridica piciorul pana simti cotractie.
fa multe exercitii seara...peste zi poti manca.la sc mai ales dimineata.numa nu prostii.cum ar fi pizza, hamburger.multa ciocolata, chipsuri.asa mai putin da. dar nu foarte exagerathappy

iti urez mult succes: