| MedeeaAnisia a întrebat:

Diete de slabit rapid si usor!
dau fuuundaa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

Nu exista. nu manca seara, nu manca mult, nu manca carne grasa (doar piept de pui si peste ai voie), masa principala o iei dimineata, faci sport constant.

| PrettyLittlePsycho a răspuns:

1. Nu mananci decat 2 felii de paine pe zi, apoi peste o saptamana cate una, si asa te inveti sa nu mai mananci paine.
2. Seara si dimineata faci sport in casa. (Sau poti alerga)
3. Nu mananci dupa ora 6.
4. Nu mananci exagerat de mult. (Cate putin).
Sper sa te ajute dieta asta. a incercat-o si prietena mea. Avea 87 kg iar acum are 77 de kg. A slabit 10 kg intr-o luna jumate.
Succes! happy

| sweet22D a răspuns:

Trebuie să faci sport în fiecare zi și să ai obligatoriu 3 mese pe zi, plus 3 - 4 gustări.