| DeeaAndreea_5723 a întrebat:

As vrea niste statusuri. Orice gen [sunt pentru o pagina pe facebook]. Multumesc anticipat. Fundaa si un vot pentru cele mai multe si mai frumoase!

1 răspuns:
| DeutssDee a răspuns:

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea.Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia. Sa Nu-Mi Faci Rau. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau...

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

←♥→Uita-te atent, nu insistent…priveste dar nu atinge…te pot respinge…viseaza…doreste…oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→
Tuu...chiar crezi ca ma compar cu ea!? Uita`te la mine beib` si apoi la ea..., ma faci sa rad, cum pana mea sa fiu ca ea. eu dulce ea amara, eu cumine ea vulgara
Ioa ` nu uita, sh iarta greu. sentimentele nu se sterg rapid din sufletu meu
Gelozia` Nu` E` Lipsa` De` Incredere`, E` Frica` De` A` Pierde` Pe` Cine` Iubesti`! ♥;*!

"Du-te, dar nu mă vei uita! Ai cules de pe buzele mele otrava iubirilor care nu se uită."
Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura.big grinbig grinbig grin
o• ` Ca amintire `? Iti las ` Un autograf ` :]? Semneaza ` " domnisoara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap `? `!

♥ Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Si isi joaca bine Rolul, inocenta, chip pervers
Fata` asta `! ` `. Nu `e proasta` deloc`!`.Nu `se vinde` ieftin `. fiindca` ea vrea TOT`!`

Nu contează dacă mâine o să descoper câţiva ghimpi în degete sau câteva zgârieturi în suflet. Vreau să trăiesc!"

Stiu sa iubesc stiu sa ranesc nu te juca sti bine ca pot trisa
Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga nu te grabi vei reusi
nu e prima oara cand ratezi ce`i bun. nu te mai gandi acum viata asta zboara si o sa te doara ca nu ai vrut acum dar nu poti sa sp din prima ce vrei asa ca nu mai pierde timpul daca ma vrei
Dulce sau amar
Cuminte sau vulgar
Raman mereu
ORIGINAL FUNDA?