| alynaaa a întrebat:

As vrea sa ai iau un cadou de craciun unei colege si nu stiu ce ...care imi poate da niste sugestii...happy:*:*big grin

Răspuns Câştigător
| MissIndependent a răspuns:

Depinde cati bani ai. daca nu ai bani multi cumpara-i ceva simbolic, ceva lac de unghi sau lantisor sau mai stiu eu ce pe care a pus ochii. sau du-te cu ea intr-o zi in mall si vezi daca ii trage ceva cu ochiu si daca ai bani pentru acel lucru cumpara-il

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un maimutoi dragut de plus, un set de globuri si dulciuri sau niste cosmeticebatting eyelashes.

| Andreea_5313 a răspuns:

Un set de la Nivea(in jur de 20-30 ron), noua, fetelor ne plac lucrurile astea.
Succes!

| ioana_6047 a răspuns:

Un ursulet de plus, o carticica din colectia Chic, un set de ceva parfum, gel de dus, un set de lumanari parfumate pentru Craciun...bafta!:*

| alynaaa explică:

Ms mult