| kiiiddulets a întrebat:

De Craciun trebuie sa. i fac un cadou unei colege.worried Sii nu stiu ce sa. i iau. X_x Ideii.batting eyelashes?!

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

E mai frumos sa ii iei ceva practic: o esarfa, o lumare de craciun, manusi, caciula, un fular, betisoare parfumate, o cana, un parfum, bijuterii, o carte, o cutiuta pentru bijuterii.
Pana la urma conteaza gestul, nu cadoul propriu-zis!

4 răspunsuri:
| gabos98 a răspuns:

Un parfum un tricou sau bluza,

| Elisaaaaa a răspuns:

Cadouri personalizate.happy. eu tot din astea am sa le iau de craciun la colegebatting eyelashes.

| lolytha_5118 a răspuns:

Un urs gigant
o perna inima:X
jucarie de plus- renul lui mos craciun
ciubotika lui mos craciun

| mrdoru a răspuns:

Ti-as recomanda o cutiuta muzicala. Ar fi ceva mult mai special decat banalul parfum care s-ar putea sa nu ii placa sau tricou care s-ar putea sa nu ii vina.

Uite si un link: http://www.luxurygifts.ro/......swarovski/