| dulc3'maria a întrebat:

As vrea sa comunic cu baieti/fete din strainatate stiti vreun link ceva cu id-uri sau ceva precum bascalie.ro de peste tot din lume?love struckplss

Răspuns Câştigător
| sabinozaur a răspuns:

Sau daca vrei poti sa intri pe www.omegle.ro... vorbesti cu persoane din toata lumea si daca va intelegeti bine poti sa-i ceri emailu sa mai tineti legatura e ff fain sa stii. am intalnit niste persoane ff faine pe acolo DAR si disperati! nu ff multi dar erau... >:D

6 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

MIRC e un fel de chat.

http://www.youtube.com/watch?v=ret7zQgFwmQ :)

| jocnecurat a răspuns:

Facebook care este cel mai popular, Hi5, MySpace, vb cu mine ca sunt si eu din strainatate. lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti foarte draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super buna si frumoasa faci orice?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da gherasimmarian23 id yahoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi cuminte