| vintageheart a întrebat:

As vrea sa creez un caiet special.Ca sa imi ocup timpul.Insa nu oracol sau jurnal. Aveti ceva idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am facut un caiet de moda...cu multe poze cu haine frumoase si la moda, pantofi, genti dar am mai add si produse de machiaj si coafuri.nici pantofii nu lipsesc din acel ciet.pe mine ma ajutatt si ma ajuta mult.inainte a merg la cumparaturi arunc o privire si imi fac cateva idei.tongue. pupici app:daca vrei sal infrumusetzezi pune-i puff sau ca un fel de blanita roz pe deasupra.eu asa am facut. pupici

13 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Jurnal personal ai incercat? tongue Scrii acolo tot ce-ti trece prin cap, desenezi, etcbig grin Fara reguli, nu te critica nimeni, e doar al tau, iar peste ani cand vei citi, vei rade de cate prostiutze scriaihee hee

| marrr a răspuns:

Un caiet in care sa iti scrii gandurile de pe fiecare zi, sa compui poezii si ar mai fi o idee sa iti notezi tu niste planuri de care sa te tii pe acest an.De exemplu vrei f mult sa ai nu stiu ce medie si incerci sa te tii de lucrul asta.sau sa citesti ceva.sa iti cumperihee hee e amuzant.

| nobody_9468 a răspuns:

Eu am intr'un caiet studentesc citate despre multe chestiilaughing si anumite fraze, expresii din diferite carti citite de mine care m'au impresionat.

bafta la creatbig grinbig grinbig grin

| HinnaBunneh a răspuns:

Un caiet cu desene si poezii inventate de tine :X

| dya a răspuns:

Hey:X ...ai pothea pune intr-un caiet amintiri, sectiune de criticat, preferinte, moda, vedete, trupe, cantareti, citate, poezii sau compuneri, desene. Sa ne spui si noua ce ai facut pana la urma...:*

| cosima11 a răspuns:

Ia o agenda mai dragutica si deseneaza si scrie acolo tot ce simti si ce iti trece prin cap.peste ceva timp cand o sa citesti din ea o sa te amuzi si o sa-ti placa sa-ti amintesti anumite clipe frumoase tongue

| Ioana :x a răspuns:

Eu si colegele mele avem un caiet intreg cu poze si articole despre vedete happy este amuzant.

| AlecSSyA a răspuns:

Poti sa scrii in el amintiri(ma refer la versurile acelea duioase), lucruri care te fac cu adevarat fericita, o mica caracterizare a colegilor tai, poti de asemenea sa ceri semnaturile profesorilor tai, etc.In plus il poti imfrumuseta ca pe un oracol.

| Roxata a răspuns:

Da am o idee pe care am pus`o si eu in practica.De exemplu poti face o agenda cu fotografii de cand erai tu mica (pana acum si mai departe. pe parcursul anilor)si sa pui in ea de fiecare data cand ai parte de un eveniment special + cateva randuri cu si despre acel eveniment.Bafta!:*

| Cryzy a răspuns:

Scrie in el lucruri pe care ai vrea sa le faci in viitor, lucruri pe care nu mai vrei sa le faci, scrie ce ti-ai dori sa-ti cumperi cu primii bani primiti...etc.
Scrie despre ce iti place tie cel mai mult fie ca e o persoana sau un obiect.

| symo_2617 a răspuns:

Un caiet de amintiri... pui divese poze comentarii... o sectiune de criticat

| symo_2617 a răspuns:

Pai ai putea sa iti faci un caiet de amintiri in care sa pui fel si fel de lucruri... un caiet al copilariei... un caiet cu vedetele tale preferate
sau un caiet cu preferintele tale
un caiet de scoala in care sa critici colegii sau profesorii...sau sa ii lauzi

| bibi_8348 a răspuns:

Poti sa iti pui imaginile tale prefetate intr-un caiet, poze si obiecte mici langa care sa acri de unde le ai.Eu de exempluam decupat rochii la acre am desenat eu corpul (maini picioare cap etc)acolo poti sa scrii amintiri cantece citate etc.Pentru a arata mai frumos pe coperta acestuia poti sa pui sclipici puf si amintiri de ale tale (poze)sau cu litere din reviste poti sa scrii numele caietului tau special.Bafta! Sa ne anunti ce o sa faci!