| LexieD a întrebat:

As vrea sa cunosc mai multi fani Creative Monkeyz-RObotzi
Mie imi place mai mult Mo, dar vreau sa cunosc si fanii lui F. O. C. A

Apropo, ce credeti despre noul episod - Grim?

Răspuns Câştigător
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Sooooper tare episodul! foarte ingenios : un stixulet, o maslinuta laughing

in orice caz, eu sunt si fan Mo si F.O.C.A., pentru, ca fiecare are ceva aparte care te face sa razibatting eyelashes si se potrivesc de minune impreuna

3 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Tuturor le place RObotzi, Mo e mai amuzant dar cam injura exagerat.
Ep Grim e ok dar nu foarte amuzant, cel dinainte e cel mai tare laughing bumpti bumpti

| caporalul a răspuns:

,,COSTELE FITAR NEED FOR SPEEDU DRAKU VREI SA NE OMORI?!''
eu sunt un fan de lui F.O.C.A. ma rog imi plac amindoi is penali rau
noul episod e si el destul de tare, nu stiu de unde le vin atatea idei

| Alexandra_5259 a răspuns:

Il ador.Eu il pot imita cat de putin pe F.O.C.A si ma numesc Radi Alexandra da-i add ficei mele si vorbim acolo:ioanaioana190@yahoo.com