| wowmentol2 a întrebat:

As vrea sa fac video-uri pe yt. nu as vrea sa vorbesc sau sa-mi arat fata sau ceva de genul.
Ce idei imi recomandati?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Speranta12 a răspuns:

Jocuri
Desene
Prezentari de informatii prin scris, imagini, scheme etc
Versuri

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai si care ar fi ideea? pe de alta parte vrei sa fii un altul din milioanele de cazuri care nu prea au nimic de spus dar ridica in slavi Youtube-ul facandu-l cel mai profitabil site din lume, chiar si prin faptul ca le urcam continut acolo si le cresteam cota la bursa prin fel si fel de mijloace implementate de ei, printre care reclame?
Stai linistit ca nu am nimic cu tine, sunt atatia vlogari de astia care fac munca in folosul comunitatii, nu castiga nimic dar ei considera ca au ceva de spus, de invatat pe altii, de explicat etc
Chiar nu am sa inteleg de ce facem lucruri gratuite si simtim chiar nevoia sa le facem, ajutand la prosperitatea altora care si asa sunt prosperi.
Nu ma intelegeti gresit imi place sa-i ajut pe cei mai nevoiasi decat mine, dar nu pe miliardari happy

| Adry05 a răspuns:

și dacă nu vorbești cum mai e video? ne arăți doar imagini fără niciun fel de sunet sau eventual cu muzică? Nici idei nu ai ca să zici că vii cu ceva revoluționar, cum te aștepți să te remarci?