| entzückendesKätzchen a întrebat:

As vrea sa iau legatura cu o revista pentru a-mi putea publica unele materiale.ma puteti ajuta? cum trebuiesa procedez?

1 răspuns:
| vioreld a răspuns:

Cauta o revista, du-te pe piata, vei gasi nume de reviste si pe spatele revistei sau pe ultima pagina ei au si un numar de contact. Suni la ei, le spui ce vrei sa publici, daca ceea ce vrei sa publici se afla in,, programa" lor de reviste, pentru ca aici vorbesc despre unele reviste care publica doar un domeniu, adica nu te poti duce la o revista care publica numai mondenitati cu poezii. Deci suni si ei iti vor spune cand sa te duci cu materialul sa-l citeasca si ei si pe urma ti-o publica.