| covrigeisarati a întrebat:

As vrea sa ies cu prietenii maine, dar nu stiu unde. Ceva idei va rog?

7 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

Pai daca esti din Bucuresti la mall sa vedeti un film la tetrapark sau daca nu aveti prea multi bani prin iore sau herastrau va plimbati va mai luati ceva de mancat de pe acolo la patinuoar (da nu stiu sigur daca s-a deschis) mai puteti8 sa mergeti la o sala de jocuri sau la Mc sau pur si simplu va plimbati pe unde va vinewinking

| LaraClarice a răspuns:

Intr-o padure sau parc

| dragos9234 a răspuns:

La un restaurant.

| RainboyDash a răspuns:

La casa unuia dintre voi, o terasa un restaurant ceva. poate in parc. vezi tu

| Ƨirenia a răspuns:

Du-te într-o crâşmă

| Dahliaa a răspuns:

In oras. Puteti merge la shopping. Daca nu, plimbati-va printr-un parc, povestiti lucruri amuzante care vi s-au intamplat. Mergeti la o cafenea sau la un restaurant. Sper ca te-am ajutat!

| Pisyreamary22 a răspuns:

Intr-un parc, o plimbare pe un deal la povesti, amintiri, la ciocolata calda, bere suc etc...

funda