| IrinaVew a întrebat:

As vrea sa ii fac iubitului meu o surpriza. Ce idei imi dati? ma gandesc la genul de surpriza cum ar fi sa ii scriu pe masina cu ruj sau ceva de genul acesta thinking va rog. fundita :*

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Scrie pe jos pe strada, sa fie vizibil de la geam.
Sau daca tii neaparat sa ii scrii pe masina... Incearca cu cheia pe capota.
Sau cu o surubelnita pe parbriz.

Atunci vei intelege cat de multe te iubeste...

5 răspunsuri:
| Siaa a răspuns:

Scrie pe hartiute de birou motivele pentru care il iubesti si le lipesti pe masina, personalizezi o lenjerie de pat imprimand o pooza cu tine pe cearceaf sau perne, personalizezi o cana sau un breloc, cam asta e tot ce am in minte acum

| Deea_AndreeYa_1998 a răspuns:

Pregateste-i o seara de neuitat.O camera plina de lumanari parfumate, pregateste un film bun la care sa va uitati impreuna.sa puteti adormi unul in bratele celuilalt superb:* E tot ce am in minte acumhappy

| TheQuestioner a răspuns:

laughing sa inteleg ca vrei sa ii faci o surpriza mai neplacuta, avand in vedere ce propunere pe care o ai tu, si nu mai zic cat am ras cand am vazut si celalalte raspunsuri laughing)
Vrei sa pari genul ala de overly attached girlfriend? O sa il sperii, il indepartezi si il bagi la banuieli!
Daca e gamer, jackpot, i-ai un joc, ai de unde alege; pasionat de tehnologie? un ceas, ceva, poate un suport de masina pentru telefon, sunt multe variante, nu imi vin acum in minte, un simplu search pe google e destul.
O cina, un film, nu stiu poate si un mers la patinoar, la un muzeu, la teatru, ceva iesit din comun, dar nici exagerat. Gesturile mici conteaza si o sa ii mearga direct la inima. Surprizele exagerate o sa aiba efectul invers decat cel dorit.

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine ii scrii un biletel si il pui la stergator.Cu scrisul pe interior.Cine stie ce ruj folosesti.Si nu mai iese decat cu ciocanul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu scrie cu ruj pe masina poate o sa trebuiasca sa o revopseasca, in schimb poti sa ii lipeste pe parbriz stickere in forma de inimioara, vreo 100-200 ar fi suficiente happy