| alexandracosmin a întrebat:

As vrea sa le fac parintilor o surpriza si sa le fac un tort. Dati-mi cateva idei ce sa scriu pe tort, eu mam gandit la " pentru cei mai buni parinti"

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca tortul este facut de manuta ta in care iti pui toata dragostea, cuvintele conteaza mai putin.
Parintii tai vor aprecia asta.
Poti eventual sa le scrii o scrisorica,(stiu ca nu mai este la moda) care sa le-o pui seara in dormitorul lor, in care sa-ti arati recunostinta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are rost sa faci un tort fara o ocazie, chiar daca sunt parinti straight face

| Sweet155 a răspuns:

La multi ani mami si tati va iubesc mult.

| ioanacristina666 a răspuns:

E foarte frumos si cum ai zis tu.Sunt niste cuvinte frumoase si o sa se bucure.Consider ca orice parinte(bine, parintii normali la cap) ar fi in culmea fericirii sa le zica copilul lor ca sunt cei mai buni parinti. Oricum gestul conteaza.

| MadalinaMaria1995 a răspuns:

"La multi ani persoanelor care mi-au dat viata!"; "Comoara mea valoroasa, familia mea"; "Parintii mei, o inima unita"; La acestea m-am gandit! Poate sunt oribile, dar am vrut sa fie ceva mai special laughing

| crissgrecia a răspuns:

Ar trebui sa le scrii ce simti pentru ei. E mai usor sa te exprimi in mod indirect.
PS: Ai greja sa nu scrii ceva urat.