| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-i fac prietenei mele cele mai bune o bratara a prieteniei pe care sa scriu ceva. Dar nu stiu ce sa scriu sad Va rog sa-mi dati niste idei ( fara idei de genul : numele ei ) Multumesc anticipat.big grin

Răspuns Câştigător
| RebecaBaa a răspuns:

♥ you, mine, anywhere, memories, remeber, yours, crazyness, etc...Nu stiu, ceva cute, care sa va reprezinte. :d

3 răspunsuri:
| georgyana1398 a răspuns:

Cauta pe google citate despre preitenie si alege unul ce crezi ca este pe placul prietenei tale

| TeddyHeart a răspuns:

Daca tii la ea ca la o sora sau chiar mai mult ai putea scrie ceva de genul : "legatura prieteniei noastre"; "doua corpuri dar un suflet"; pentru cea mai sclipitoare raza de soare" sau in engleza "You are my sun shine"sau "You are my inspiration"etc... funda?

| oNeboRn a răspuns:

Pai...eu as zice :initialele numelui tau si al ei.sau...sa crii in cifre data in care v'ati intalnit/v'ati inprietenit.B.F.F.big grin