| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ii fac o surpriza prietenei mele si sa ii trimit o scrioare de iubire din moment ce noi suntem la mare distanta unul de altul, dar nu stiu ce sa ii scriu nu imi vine nimic in minte as ca daca ati putea voi sa imi dati niste idei v-as fi foarte recunoscator. Funde love struck

1 răspuns:
| lucik93 a răspuns:

Cel mai bine fa cum am facut si eu.gandeste-te la ea si ideile vin de la sine. uneori ma gandesc seara la ea si a doua zi scriu pe foaie ce simt pentru ea. uneori e nevoie doar de o propozitie si ideile iti vor veni in timphappy mult succes