| cosmina16 a întrebat:

Vreau sa ii pregatesc o surpriza iubitului meu... ceva ma >hot:
Am nevoie de cateva idei...fr clasicile lumanaribig grin
Ce idei imi dati?

3 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Sex salbatic in timp ce mama lui e legata de scaun, si el legat de pat cu catuse cu puf roz.

| Bunny a răspuns:

Daca esti mai indrazneata fa'i un show de striptease.
Sau pregateste cada cu spuma, 2 pahare de sampanie, niste melodii de dragoste.
E buna ideea si cu masajul.
Trebuie sa fii cat mai creativa, sa te lasi purtata de val.Sa poti sa creezi acea atmosfera romanticahappy.
Succes!

| CrissD a răspuns:

Imbracate cu ceva sexy(ciorapi cu port-jartiere, corset.), fa-i un masaj smug pa-pa:*