| alinutzu7 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un papagal.Eu vreau sa coste intre 250-300 ron si colivia o cumpar din piata de unde cumpar papagalul, colivia sa coste intre 100-150 ron. spuneti-mi rasele de papagali care se incadreaza in bani.Eu am sa pun colivia la tara deci in aer liber, spatiu mult, si as vrea sa se dreseze mai repede pentru ca vreau sa ma joc cu el rapid.Eu am sa mi-l cumpar in vara aceasta.Multumesc.Dau fundita pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| alinutzu7 explică:

Nu as dori un hamster pentru ca varul meu are un porcusor de guineea si nu-mi prea place a avut si hamster si tot nu-min place!

| MarianFCD a răspuns:

Ti-as recomanda ceva mult mai ieftin, mai dragut si mai putin zgomotos : un hamster. Daca vrei niste poze, poti sa imi spui, iti las id-ul si ai sa vezi ca merita.

| GeorgeR98 a răspuns:

Eu tias recoanda o nimfa e ievrina daca vrei aiti iei doua un baietel si o fetita ai grija baietelul nu are modele pe coada iar cu galagia daca sunt doi nu o sa faca atata galagi dar seara sa iai acoperi cuceva patura ca sa nu vada razele soarelui pentru ca atunci va canta si te va trezi