| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon touchscreen pana in 300 de lei. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună.În preţul ăsta greu găseşti, sunt doar câteva modele.Eu îţi pot recomanda următoarele modele, aici vei beneficia şi de livrare gratuită: http://profitshare.emag.ro/....../click.php să-ţi fi fost de folos, o zi bună.

2 răspunsuri:
| ConnectRo a răspuns:

Intra pe www.connect.ro, site-ul revistei de telefoane mobile si uite-te pe acolo, o sa gasesti teste si un top cu cele mai bune telefoane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung C3300K Champ Deep. Sau mai pui putin si iti iei un Corby. Nu prea ai ce cumpara la 300 lei...