| marett16 a întrebat:

As dori sa imi recomandati un telefon touchscreen pana in 5 mil. E ziua lui sor`mea si as vrea sa ii cumpar unul dar nu am decat 5 mil...crying

8 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

LG KP500 Black - il gasesti si cu 4 max.
cauta in mai multe locuri ca oricum nu e scump. Maxim, maxim 5 milioane.
dar normal e cam 4 si ceva.

si merita oarecum.

| Dominicc a răspuns:

Sau Samsung Genoa C3510

| Flash a răspuns:

Mergi pe Corby, LG-urile cam au probleme cu bateria, nu ca Corby ar fi perfect, la banii astia...

| crouch a răspuns:

Samsung corby sau LG cookie.

| Anne_1755 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un Lg Kp502.Am eu si sunt ft ft multumita de el. O sa iti ajunga banii sa ii cumperi si card de 2Gb si husalaughing.

| ˜”°º•didycutzà•º°”˜ a răspuns:

Iti recomand LG KP500/KP501...pe diferite culori, si din cate stiu costa 4 sau 5 mil. Culorile pe care eu le stiu sunt roz, alb, negru, argintiu... sper sa iti fiu de folos!:) http://www.gsmpedia.ro/lg-kp500-2593.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici ce LG kp 501 cokie eu din ala am si sunt foarte multumit de el sau daca nu un Samsung corby s3650 amandaua is in jur de 3 mill

| OnlyGirl a răspuns:

Iti recomand Samsung corby s3650 e iesftin si il gasesti in mai multe culori cum ar fi :roz, galben, portocaliu si alb are 3 carcase si are o memorie suficenta, are loc de card, si are camera de 2 m si se aude f tare...am si eu si sunt ff multumita de el