| HasekiHurremSultan2 a întrebat:

As vrea sa imi fac o pagine pe facebook... Dar nu prea stiu ce nume ii pot da.sad Cateva sfaturi?!?!

Răspuns Câştigător
| Yousosweet a răspuns:

Because we are girls, Always in my heart, Beautiful Memories, Lovely Feelings

| HasekiHurremSultan2 explică (pentru Yousosweet):

Multumesc pentru raspunshappy Am ales Because we are girls.

6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Depinde ce o sa contina pagina aia a ta.
Cam ce ai vrea sa postezi acolo? si poate te ajut cu un nume.

| HasekiHurremSultan2 explică (pentru AlinaaAli):

As vrea sa poste poze cu diferite tinute, poze funny...concursurihappy

| HasekiHurremSultan2 explică:

Gataaa paginaa:) Un like? https://www.facebook.com/? ref=logo

| Capsunik235 a răspuns:

Amy Doar Atat, Amy Dx, Amy Baa, Sweet AmY, Amy Yo, Amy Smilee big grin, Lumea mea, Doua lumii separate, Totul despre moda sau creatie, Noua moda de azi, Funny world g\fundita

| FlOrEnTyNnNa a răspuns:

Pai : doar fetele. for girls. only for girls. noi doi:X cat atea o sa imimmai vina mia in minte
si o sa iti mai dau ok