| AndreDeeaA a întrebat:

As vrea sa imi fac un blog dar chiar nu am nici o idee despre ce nume sa imi pun...(ma cheama Andreea dar as vrea un fel de nickname pentru Andreea :d). Astept sugestii big grin

(fundita)

2 răspunsuri:
| Daysee a răspuns:

Salut! Pai poti pune numele. thinking
Andre's/Andrea's Page/Blog/Secrets.
Sau mai poti pune: "Parerea mea despre viata".
Sper ca te-am ajutat. ^_^

| floweray a răspuns:

Incearca sa alegi un nume si in functie de contextul lui, nu doar in functie de numele tau. Practic despre ce anume vrei sa scrii?

Pentru crearea gratuita a blog-ului de ce nu incerci www.ucoz.ro? Este un sistem simplu, se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine si cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial care iti explica cum te poti inregistra: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Si daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!