| Marius0012 a întrebat:

As vrea sa imi iau un laptop la mana a doua, am inteles ca placa video are doar Standard VGA Graphics.Eu nu il vreau pentru jocuri ci mai mult pentru filme. Merita?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce caracteristici are laptopul? Ce model? Doar din VGA ->nu se merita mai ales daca il vrei pentru filme o se se vada in frame-uri daca are 5-7... ani!

| Marius0012 explică (pentru neluL):

Laptopul e 2009 un Presario cq70 a avut o placa video Nvidia dar acum nu mai merge.Are 3 gb de RAM, HDD de 320 Procesor Intel dual core de 2 ghz.Merita?

| neluL a răspuns (pentru Marius0012):

La cati bani? ...asa fara placa video!