| BAD17 a întrebat:

As vrea sa impart pliante sunt din Timisoara, imparte cineva de aici pliante si daca da cat se da pe ora si de unde luati acele pliante adica unde sunteti "angajati"ca sa spun asa.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Andreea1095 a răspuns:

Eu impart pliante pentru o pizzerie, 4 ore pe zi.10 lei pe ora

| BAD17 explică (pentru Andreea1095):

Cum se numeste pizzeria? esti din Timisoara?

| BAD17 explică (pentru Andreea1095):

Si cum ai procedat te-ai dus la ei sa intrebi

| Andreea1095 a răspuns (pentru BAD17):

Fresca.Nu,am o prietena care a mai lucrat pentru ei acum vreo 2 luni si in perioada asta au cautat-o ca au nevoie din nou de persoane pentru pliante si m-a luat si pe mine cu ea dar nu stiu daca au nevoie si de baieti sau doar de fete

| BAD17 explică (pentru Andreea1095):

Am inteles multumesc oricum

| Andreea1095 a răspuns (pentru BAD17):

Cu plăcere happy