| malynn a întrebat:

As vrea sa invat sa cant la chitara electrica, si m-ar interesa un gen anume: rock-ul(gen metallica, linkin park, papa roach, un fel de nu-metal) si as vrea o chitara ce poate sa 'cante' genul asta. Preferabil ar fi una sub 500 de lei (fara amplificator), dar accept toate variantele. Mersi !

1 răspuns:
| asclepius a răspuns:

Hah la 500 de lei nu gasesti electrica decat chinezarii care se strica imediatwinking si vrei un sfat daca esti la inceput ai fi un prost daca ti ai lua electrica cel mai buna pentru tine e acustica si inca ceva nu chitara canta ci tuwinking si o chitara electrica fara amplificator nu se aude deloc straight face poti canta rock la orice fel de intrunementwinking