| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati sa scriu un interviu despre adolescenti

3 răspunsuri:
| Kassandra1408 a răspuns:

Okay. Spune cu ce te putem ajuta happy Vrei sa te ajutam cu intrebarile? Daca da, iti pot da cateva idei - ce parere aveti despre sistemul scolar actual? Cititul mai e o prioritate in ziua de azi? Ce hobby-uri aveti? Sunteti interesat de dezvoltarea personala? Ce rol are spiritualitatea in viata voastra? Cum va petreceti timul liber? CUm va alegeti prietenii? Ce aspiratii de viitor aveti? Cum va petreceti timpul la scoala? Cum va structurati materialul de studiu? Ce fel de filme preferati? Cum va influenteaza muzica?

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Bine... ce trebuie sa facem?

| kiwii a răspuns:

Deci.cum te pot ajuta?big grin