| Antrax a întrebat:

As vrea sa ma ajutati vrei sa ma dezobisnuiesc sa scriu ca pe mess, deci daca vedeti ca scriu asa sa ma criticati.winking

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu cu ajutotul TPU m`am mai dezobisnuit...insa nu definititvlaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Binehappy Deacum cum te vad cum iti atrag atentia love struck
Succes!big grin

| Antrax explică:

Scuze *vreau

| Antrax explică:

Mersi @eu_o_mare_enigma

| SweetCandy a răspuns:

Interesant!
mult succes!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Count on me.
Spre exemplu, i-am scris lui aminadab de vreo 5 ori conjugarea verbului a fi. Off, tot degeaba!

| DoomNEzeu a răspuns:

Incearca sa scrii cum se aude, fara k, fara tz, fara sh, fara nimic.winking

| Yly a răspuns:

Suntem cu ochii pe tinelaughing

| Viuvi a răspuns:

Prin autosugestie...asa am reusit si eu tongue

| Barajag a răspuns:

Eu zic ca vei reusi, cu toti ne dorim cate ceva si ni se indeplineste, nu-i asa? bafta!happy

| Claudiu_7827 a răspuns:

Spor

| marry a răspuns:

Mult succes...si cu siguranta vei reusi ca nu e asa greuwinking

| gabriela_7862 a răspuns:

Ai putea de exemplu sa incerci sa scrii de mana mai mult, un jurnal sau ceva de genul asta

| bluerose a răspuns:

O sa fim cu ochii pe tine laughing

| dalea a răspuns:

Laudabila initiativata si sper ca iti vor urma si altii exemplul.

| FearNoEvil a răspuns:

Suntem cu ochii pe tine.winking

| rox a răspuns:

Hai ca poti!
happy

| matei_8120 a răspuns:

Din cate vad aici ai scris bine tongue, sper sa te dezobisnuiesti usor.

| 123321456654 a răspuns:

Daca ai vointa reusesti!

SUCCES!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu mai era nevoie sa ne atentionezi. o faceam din proprie initiativa, insa daca totusi ne rogi frumos..., te vom urmari. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incet cu rabdare, pronuntand fiecare cuvant in gand inainte de al tasta. Hai ca deja poti.

| alina♥ a răspuns:

Te descurci... dar farawinking