| Amiiiutzza a întrebat:

As vrea sa ma mut la liceul din Anglia. Imi puteti spune cum ar fi acolo?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum sa fie, scump si foarte scump, ca totul se plateste in lire sterline sau eruor, si vorbimd e zeci de mii de euro aici pentru scoala, examene, cazare, mancare, imbaracminte, transport samd.
Iti poti permite?

| Amiiiutzza explică (pentru Violleta2022):

Poate altcineva nu si-ar permit dar sa stii ca eu imi pot permite?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Amiiiutzza):

"cum 13 ore | Amiiiutzza explică (pentru Violleta2022):
Poate altcineva nu si-ar permit dar sa stii ca eu imi pot permite?"

Pai, daca iti permiti, de ce ma mai intrebi pe mine?

| Sapersters a răspuns:

Xenofobie, deoarece ești Român, nimănui nu-i plac Românii, sfatul meu este stai în România, deoarece nu vei valora nimic pentru Englezii, vei fii doar un alt imigrant