| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma sfatuiti si pe minetonguedeci am un NOKIA si mi-am bagat cod de siguranta la taste si cineva mi-a bagat de mai multe ori coduri aiurea si mi s-a blocat care stie cum sa il fac sa mearga si app:codul care il aveam inainte nu merge daca il bag.VA ROG AJUTATI-MA!

2 răspunsuri:
| andrei123 a răspuns:

Stai sa inteleg, ti s- a blocat cartela? la cartela aveai cod>?> cand deschide ai telefonul iti zicea sa pui codu si daca il introduci de multe ori gresit ti se blocheaza cartela!

| t8mazo a răspuns:

Incearca sa-l resetezi scotandu-i bateria. Daca nu merge incearca sa bagi codul 1234 vezi daca merge apoi bagi codul tau. Atat stiu.