| Maiiiiiiiiia a întrebat:

As vrea sa ma tund.....am parul pana la fund aproape.As vrea ceva poza cu niste frizuribig grin

4 răspunsuri:
| ny098 a răspuns:

Tunde-te bob cu colt in fata.Eu am o colega care tot aveam parul asa de lung si s-a tuns bob cu colt in fata in ambele parti si ii sta super.

Răspuns utilizator avertizat
| AddAmyy a răspuns:

Poti cere ajutorul coafezelor in caz ca ai dubii. Daca ai fata ovala ar fi bine sa nu il tunzi scurt si/sau cu breton o sa iti faca fata si mai ovala si bretonul este pentru frunti mari.Eu spun sa il tunzi pana la umeri sau ceva de genul happy.