| ErickEmil a întrebat:

As vrea sa-mi dat idei de jocuri cu perspectiva de actiune 3D sa nu fie online, sa fie misiuni, sa ai de jucat la el si nu fie foarte usor ca sa imi ocup timpul, cea mai buna propunere primeste funda! Ps:Nu metin2 sau cs...sa nu fie MMORPG

Răspuns Câştigător
| vlad2011 a răspuns:

Incearca Prototype, este un pic violent dar grafica buna si 3D.La inceput este usor, desigur dar mai departe este mult mai greu.Sau cauta jocuri din 2011 sau topuri de jocuri din 2010, 2011.Inca un joc fain Call of duty Modern Warfare 2 sau Crysis 2.Jocurile care ti le-am enumerat cer configuratii destul de bune, mai ales placa video.