| dydy1992 a întrebat:

Aş vrea să ştiu care e mai bun la metin2 dintre mental si corp?

Răspuns Câştigător
| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Pe Corphappy

Pt. ca pe mental e doar de viata, nu poti sa si ataci si sa distrugi

Cand pe Corp porti face astAhappy

4 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Corpul este mai bun decat mentalul. fundita?big grin

| DarckPrinzzz a răspuns:

Nu exista mentalu mai bun decat corpu sau corpu mai bun decat mentalul.Depinde ce vrei tu. Vrei sa strangi grupe intregi si sa le dobori foarte repede sau vrei sa fi foarte bun in dueluri, in a distruge pietre metin in butut bossi etc.Mentalu este foarte foarte bun la lvl mare cand ai deja o magie la P pentru ca ai si atacul foarte bun si apararea super buna.Corpu este bun lvl 5-55 dar dupa ar trebui sa iti schimbi pe mental.la mental trebuie sa ai cel putin o arma +6 dar la corp cel putin o armura +6.Deci dupa parerea mea mentalul. Sper ca ti-am fost de ajutor, bafta la joc.

| Larα a răspuns:

Corp pentru. ca mentalul e mai mult de duel happy Funda?big grin

| emiemi396 a răspuns:

Pai eu as zice mental fiindca corpul rezistent la M1 e folositor plus ca mai poti ataca cu restul magiiilior big grinbig grin parerea mea